Bohaterowie

Postanowiłam spisać wszystkich bohaterów w jednym miejscu, żeby dla tych co zaczynają czytać ułatwić sprawę :) Jeśli będą się nowi pojawiać, a mam to w planach to ich dopiszę.

Bohaterowie :

 Agatha Kukowska - Horan

Agatha to 13 latka pochodząca z Polski ale ucząca się w Hiszpanii. Jak na swój wiek jest bardzo rozwinięta emocjonalnie. Jest do dziewczyna dążąca do swoich celów i zazwyczaj je osiąga. Kocha zwierzęta , swoją rodzinę , przyjaciół , a w szczególności swoją najlepszą przyjaciółkę Angelikę. Bardzo dobrze się uczy. Jest to dziewczyna niepowtarzalna. Baardzo lubi rozwijać swoje zainteresowania. Jej przezwiska to : Aga, Aguś, Agu, Agula, modnisia, make - up, lok, modnisia i wiele innych. Zresztą sami zobaczycie jak jest. ;)

Angelika Florko
Angelika to również 13 latka ucząca się w Hiszpanii. Jest bardzo sympatyczną osobą , bardzo podobną do Agathy. Często ich przyjaciele nazywają je bliźniaczkami. We dwie tworzą bardzo zgrany i nierozłączny zespół . Jej przezwiska to : Angel , Ang , bliźniaczka i czarnulka.

Niall Horan
Niall to 18 latek , który niedługo skończy 19 lat. Jest on jednym z pięciu członków brytyjskiego boysbandu : One Direction. Ma on swoje wady i zalety.  Kocha swoją rodzinę , przyjaciół , zwierzęta i jedzenie. Ma on rodzinę prawie na całym świecie , również w Polsce lecz na razie nic o tym nie wie. Jego przezwiska to : żarłok , misiu , głodomor , blondas i karzełek.

Liam Payne
Liam to najbardziej i spokojny członek zespołu One Direction. Jest on najlepszym przyjacielem Nialla w zespole. Bardzo lubi spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną. często im pomaga co go uszczęśliwia. Lubi to co robi tylko to sie dla niego liczy. Spokojny i zawsze wiedzący co ma robić człowiek. Ma 19 lat i pochodzi z Anglii. Jego przezwiska to : Li , Dady Direction , miłośniczek , psycholog i terapeuta.

Harry Styles 
Harry do rówinież członek zespołu One Direction. Jest on największym flirciarzem. Nigdy nie jest długo w jednym związku ale jak się zakocha to już na dobre. Bardzo uwielbia koty i droczyć się z innymi członkami zespołu , a szczególnie z Niallem. Ma skończone 18 lat i pochodzi z Wielkiej Brytanii. Jego przezwiska to : loczek , kot , młody i podrywacz.

Zayn Malik 
Zayn to tak jak i reszta chłopaków członek zespołu One Direction. Jest w nim najbardziej rozwinięty uczuciowo i jako jedyny ma bzika na punkcie mody & urody. Kocha swoją rodzinę i chłopaków z 1D najbardziej no i oczywiście siebię. Ma 19 lat i pochodzi z Anglii. Jego przezwiska to : laluś , włoski i lusterko.

Louis Tomilson 
Louis to najstarszy  członek One Direction. Jego najlepszym przyjacielem jest Harry Ma obsesje na punkcie bluzek w paski i marchewek. Ma skończone 20 lat i nadal zachowuje się jak małe dziecko. Pochodzi jak zresztą prawie wszyscy z 1D z Anglii. Jego przezwiska to : modnisia , marchewka i paseczki .

Danielle Peazer

 Danielle to 21 latka. Mieszka i studiuje  w Londynie. Jest już Tancerką i najlepszą przyjaciółką Liama. Niedługo ich przyjaźń zmieni się w coś poważniejszego. Zaprzyjaźni się z Agathą. Jest bardzo sympatyczną , miłą i ładną dziewczyną. Jej przezwiska to : Dan , papier , lalka.

Paul Higgins  


Paul to 32 letni ochroniarz One Direction i od niedawna Agathy. Jest miły i wyrozumiały tylko dla tych , z którymi pracuje.


W XII rozdziale jest zmiana perspektywy czasu o 3 lata, dlatego też :
Agatha ma 16 lat, a Angelika z niewiadomych przyczyn znika. Niall, Liam i Zayn 22 lata, Louis 23, a Harry 21. Danielle 24 lata i Paul 35 lat.


Matt Donnster
Matt to 17 latek , najlepszy przyjaciel z dawnej szkoły Agathy. Jest w niej zakochany i niedługo jej to wyzna. Ma bzika na punkcie swojej twarzy i włosów.  Uwielbia modę. Jego przezwiska to : twarzyczka , teletubiś i wysoki. Pojawia się w XII rozdziale i znika tak szybko jak się pojawił.

Eleanor Calder
Eleanor to 22 latka , która jest dziewczyną Louisa. Na razie nie zajmuje się niczym konkretnie. Najwięcej czasu spędza z Agathą i Danielle. To są teraz trzy najlepsze przyjaciółki , choć w różnym wieku. Jej przezwiska to : El , Ela, ładniutka i modelka.


No to już wszyscy, jak na ten czas.
~Agula

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz