sobota, 8 marca 2014

Rozdział XX

*perspektywa  Harrego*
Poczułem jak ktoś zaczyna mnie budzić, okazało się, że był to Niall, powiedział, że jesteśmy na miejscu i mam obudzić Agathę. Oczywiście ja tego nie zrobiłem tylko wziąłem Agę na ręce i zaniosłem do jej pokoju.
Położyłem ją na łóżku, przykryłem kocem, pocałowałem w czoło i poszedłem po nasze bagaże.

* 3 godziny później*
Siedzieliśmy z chłopakami w salonie i rozmawialiśmy co dalej będzie, nowa płyta trasa, więcej koncertów itd. Szczerze mówiąc nie chciałem o tym rozmawiać, bo wiedziałem, że jeśli pojedziemy w trasę nie będę mógł się widywać z Agą, a jak zaczniemy pracę nad nową płytą to nie będę miał dla niej czasu to było dla mnie strasznie przygnębiające. Nie dawałem po sobie poznać, że coś mnie trapi, ale moi przyjaciele i tak się skapnęli, że coś jest nie tak. Nie chciałem im wyjawiać sam naszej tajemnicy. Znaczy się mojej, Agathy i Liama. Nie odpowiedziałem im nic i zacząłem się bawić telefonem. Zobaczyłem co się dzieję na twitterze, a tam hasło w trendsach : #Harry&AgathaLove. Nie wiedziałem o co chodzi, wszedłem na profile chłopaków, a na nich zdjęcie moje i Agi jak śpimy w samochodzie. Spojrzałem na nich jak na debili, a oni zaczęli się śmiać. Pokiwałem z głową z niedowierzaniem i w tym samym momencie podeszła do mnie Agatha, i mnie pocałowała. Byłem zdziwiony i zaskoczony jej zachowaniem, ale oddałem pocałunek. Po jakiś trzech minutach oderwaliśmy się od siebie. Lou, Niall i Zayn zaczęli gwizdać i wiwatować, a Liam powiedział:
- No w końcu przestaliście się ukrywać.
- Kiedyś trzeba było przestać. - mówiła Agatha
- Czemu to zrobiłaś? - spytałem ją szeptem, a ona odpowiedziała:
- Chłopacy i tak już się domyślali, a ja miałam dość udawania. - pocałowała mnie w policzek, a ja ją sobie posadziłem na kolanach i mocno przytuliłem.
- Kocham Cię. - powiedziałem w jej szyję i pocałowałem ją.
- No to co robimy? - spytał Liam
- Oglądamy film! - wszyscy krzyknęli w tym samym czasie, a po chwili na telewizorze ukazała się pierwsza scena "Szybcy i wściekli 3". To był jeden z lepszych dni.*******
Hej <3
Wracam po długiej przerwie, aby dodać ostatni rozdział i epilog, ponieważ mam pomysł na ten blog, ale nie umiem tego opisać w słowach. Także zaraz dodam epilog i kończę ten blog.
Pozdrawiam,
Agula ;*

1 komentarz:

  1. Świetny rozdział , opowiadanie i wgl. Szkoda że to już koniec,
    Fajnie że Aga i Harry się już ujawnili :P

    OdpowiedzUsuń